Пратећи програм

Пратећи програм 2018-11-22T11:16:04+00:00

Среда, 21. новембар

Галерија хале 3

10:00 Ревија рукотворина организатор „Моја практика“

Етно двориште, хала 3

14:00 Клуб љубитеља плеса – Варошке игре и валцери

Хала 3 – Штанд Града Београда

Радионица ткања и опанчарства
12:00-14:00 Град Београд свечано отварање – Културно уметнички програм: КУД Талија – сплет традиционалних српских игара; промоција неколико аутентичних српских јела
13:00 – 14:00 Представљање манифестације „Вински путеви Србије“ – промоција винског туризма, српских аутохтоних сорти винове лозе и производа са заштићеним географским пореклом
12.00 – 17:00 Пољопривредно-хемијска школа Обреновац – представљање

Четвртак, 22. новембар

Галерија хале 3

10:00 Ревија рукотворина, организатор „Моја практика“

Сала за презентације – Галерија хале 3

11:00 – 12:00 Задружни савез Србије – „Задругарство као развојна шанса Србије“. Предавачи: Никола Михаиловић, председник Задружног савеза Србије; Дарко Божић, државни секретар у Министарству пољопривреде, шумарства и водопривреде Републике Србије и Божо Јоковић, директор Сложене земљорадничке задруге Наши воћари, Милићево село

Етно двориште

13:00 КУД „Мажорет Сонта“ – Кореографија палица, Дуо палица Далија и Анђела, Кореографија мејс, Сара соло мејс
14:00 Колуфест – представљање старих заната и обичаја колубарског краја
17:00 – 19:00 Министарство пољопривреде, шумарства и водопривреде Републике Српске – „Романијски скоруп – кајмак“, презентација

Хала 3 – Штанд Града Београда

10:00 Представљање градских општина Савски венац, Раковица, Земун, Барајево, Гроцка, Лазаревац, Младеновац, Сопот и Сурчин
Промоција „Укус фест“, гост: Добра фарма

Петак, 23. новембар

Галерија хале 3

10:00 Ревија рукотворина, организатор „Моја практика“

Сала за презентације, галерија хале 3

11:oo – 12:00 Зоран Драгојевић, Завод за интелектуалну својину Републике Србије: „Овлашћени корисник ознаке географског порекла“
Стевица Марковић, Оригинал Србија“: „Овлашћени корисник ознаке географског порекла – искуство“
Др Ненад Будимовић, Привредна комора Србије: „Производња мање количине производа животињског порекла и улога у циклусу здравствене безбедости хране“
Др Зорица Новаковић, Министарство пољопривреде, шумарства и водопривреде Републике Србије: „Безбедност хране и декларисање“

12:00 – 14:00 Моја практика – Додела награда на ревији рукотворина
14:00 – 15:00 SWG RRD– Представљање резултата пројекта „Регионална сарадња и умрежавање у области пољопривреде, руралног и економског развоја прекограничних подручја“ финансираног од стране Европске Уније

Етно двориште

10:00 – 11:00 DESING I BIPS – представљање произвођача Premium Food Design Hub програма
12:00 – 13:00 Проф др Миладин Шеварлић: „Србија без ГМО“
13:00 – 14:00 Иван Стратимировић, Удружење грађана „Култура ћирилице“ – Однос потрошача према називу производа на ћирилици“
Др Лидија Цветић, „Музеј слатка“ кућа Цветића у Краљеву: „Српско слатко – храна као чувар наслеђа“
Ансамбл „Ренесанс“ (Драган Млађеновић Шекспир и Миодраг Ристић) – Песме вазда ћирилицом печатане

Хала 3 Штанд Регионалне привредне коморе Браничевског и Подунавског управног округа

15:00 – 16:00 Регионална привредна комора Браничевског и Подунавског управног округа – „Ово једемо ми, зашто не бисте пробали и Ви“, презентација традиционалних јела

Хала 3 – Штанд Града Београда

10:00 Представљање градских општина Савски венац, Раковица, Земун, Барајево, Гроцка, Лазаревац, Младеновац, Сопот и Сурчин
Промоција „Укус фест“, гост: Добра фарма

Субота, 24. новембар

Галерија хале 3

10:00 Ревија торти – организатор „Моја практика“

Етно двориште, хала 3

11:00 Колуфест – Ревија народних ношњи
12:00 КУД „НОВОСЕЛАЦ“, Ново Село код Врњачке Бање – сплет народних игара
12:50 КУД „РАВАНГРАД“, Сомбор – сплет народних игара
13:00 Додела „ДИПЛОМА ЕТНО ХРАНА И ПИЋЕ – РОБНА МАРКА ИЗ СРБИЈЕ“
15:30 Додела награда за најлепше украшену торту, организатор „Моја практика“

Хала 3 – Штанд Града Београда

10:00 Представљање градских општина Савски венац, Раковица, Земун, Барајево, Гроцка, Лазаревац, Младеновац, Сопот и Сурчин
Промоција „Укус фест“, гост: Добра фарма